Witamy 
 
 
 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
budownictwo

NIERUCHOMOŚCI-BUDOWNICTWO Mariola i Jerzy Knuter Sp.j.

W zakresie budownictwa świadczy usługi na terenie południowej Polski, głównie województwo opolskie, dolnośląskie, śląskie na rzecz inwestorów prywatnych oraz instytucji finansowych przy realizacji projektów budownictwa mieszkalnego, użyteczności publicznej jak i obiektów przemysłowych.

Obsługą procesów inwestycyjnych zajmują się inżynierowie z doświadczeniem w wieloletnim kierowaniu i nadzorowaniu projektów budowlanych. Wiedza techniczna i bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego pozwala na strategiczne przygotowanie, dynamiczne i kompleksowe zarządzanie realizacją oraz kosztami przedsięwzięć budowlanych, jak również efektywne i terminowe zakończenie inwestycji. Współpraca z ekspertami wszystkich branż infrastruktury budowlanej w kierowaniu robotami instalacyjnymi pozwala na zachowanie pełnej niezależności w nadzorowaniu realizacji budowy obiektów.

Doradzamy klientom na wszystkich poziomach procesu inwestycyjnego, począwszy od przygotowania inwestycji i uzyskania pozwolenia budowlanego, poprzez pomoc w wyborze wykonawcy, kontrolę nad tempem i jakością przeprowadzonych robót w zakresie finansowym i technicznym kończąc na przygotowaniu dokumentacji podwykonawczej niezbędnej do uzyskania decyzji na użytkowanie i zakończenie z rozliczeniem procesu inwestycyjnego jak i przeprowadzenie późniejszych kontroli gwarancyjnych.

Wykonujemy również ekspertyzy i opnie techniczne, weryfikujemy kosztorysy oraz zajmujemy się kompleksowym wykonaniem obowiązkowych kontroli stanu technicznego budynków wielorodzinnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja